BIP

Sekretariat:

gjedynka@wp.pl

Tel. kontaktowy:

757523375

Nawigacja
Współpracujemy z:




baner Karpacz, mapa, oferty noclegowe i atrakcje turystyczne miasta

baner Szklarska Poręba - ceny, hotele

Miejski Informator Edukacyjny

Miejski Informator Edukacyjny

Kliknij: TUTAJ
Projekty edukacyjne

kliknij: TUTAJ

Księga gości
Uczniu, absolwencie, rodzicu. Zachęcamy do wpisywania się do szkolnej księgi gości!
Aby dokonać wpisu, kliknij: TUTAJ
Egzamin gimnazjalny

CKE - informacje

cke logo

Harmonogramy, komunikaty i informacje
CKE, kliknij: TUTAJ
Dla nauczyciela

Scholaris



Akty prawne

ważne w pracy nauczyciela
Kliknij: TUTAJ

Czytam więc jestem

Jedynka promuje modę na czytanie, zapraszamy więc do odwiedzania bloga o tematyce czytelniczej!

Kliknij: TUTAJ

Powtórka dla kl. 3
WF z klasą

WF z klasą w "Jedynce"

Oficjalny blog akcji "WF z klasą" realizowanej w Gimnazjum Nr 1, kliknij poniższy obrazek

Pogoda
Kadra pedagogiczna Gimnazjum nr 1
WYKAZ NAUCZYCIELI GIMNAZJUM NR 1 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Dyrekcja Szkoły
Jolanta Piasecka - dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
Magdalena Smaga - wicedyrektor szkoły, nauczyciel informatyki, nauczycieledukacji dla bezpieczeństwa
Aleksandra Tęcza - wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka niemieckiego

Zespół  Nauczycieli Języków Obcych
Przewodniczący: Małgorzata Niepiekło
Skład:
Katarzyna Filipińska
Anna Franczak
Dorota Korecka
Agnieszka Krusicka
Marzena Krzesiewicz
Monika Krzos
Monika Lisowska-Lach
Małgorzata Niepiekło
Magdalena Stępień
Aleksandra Tęcza
Magdalena Wesołowska
Monika Wojtyra
Aleksandra Złotnicka

Zespół Nauczycieli Bloku Matematyczno - Przyrodniczego
Przewodniczący: Joanna Lach - Zwarzykraj
Skład:
Jerzy Curyło
Agnieszka Dobrzańska-Lis
Rafał Kruczkowski
Beata Kubik
Joanna Lach-Zawrzykraj
Gabriela Manorek
Jolanta Piasecka
Leszek Piasecki
Krystyna Płonczkier
Renata Polachowska
Dorota Rusoń
Magdalena Smaga
Helena Stylska
Beata Winkel
Magdalena Woźniak

Zespół Nauczycieli Bloku Humanistyczno - Społecznego
Przewodniczący: Alicja Szpakowska
Skład:
Robert Bielawski
Agnieszka Gołdych
Ewa Gostkowska-urlop zdrowotny
Katarzyna Klafta
Anna Kuryś
Grażyna Lipska
Jolanta Łukasiewicz
Zofia Mazur
Stanisław Myrcha
Monika Petelska
Bożena Piastowicz
Renata Siwy
Alicja Szpakowska
Krzysztof Uruski
Marcin Wiszowaty
Mirosława Wiśniowska
Dorota Zamojcin
Daniel Ziembikiewicz

Zespół d/s Sportu i Rekreacji
Przewodniczący: Andrzej Sękiewicz
Skład:
Artur Czekański
Katarzyna Czekańska
Marek Dzik
Agnieszka Gołdych
Ralf Koczwara
Paweł Minciel
Anna Nowak
Alicja Pytel-Ruczkowska
Andrzej Sękiewicz
Maciej Suchanecki
Iwona Trelka